KRUNTIDE PUHASTAMINE PUUDEST JA VÕSAST

Küsi pakkumist

Kruntide puhastamine puudest ja võsast on oluline protsess, mis võimaldab maad ette valmistada mitmesugusteks kasutusviisideks, olgu selleks siis arendusprojektid, põllumajandus või maastikukujundus. Selles protsessis eemaldatakse soovimatu taimestik, mis võib hõlmata kõike alates põõsastest ja võsast kuni suurte puudeni. See töö nõuab hoolikat planeerimist, sobivate meetodite valikut ning keskkonnaalaseid ja ohutuskaalutlusi.

  1. Puude raie: Kui alal on suured puud, võib olla vajalik need raiuda. See võib hõlmata spetsiaalseid teadmisi ja oskusi, et tagada ohutu ja kontrollitud langemine, eriti kui läheduses on struktuure või elektriliine.
  2. Võsa ja põõsaste eemaldamine: Võsastiku ja põõsaste puhastamine võib nõuda spetsiaalseid tööriistu ja masinaid, et hõlpsamini ligi pääseda ja eemaldada taimestik tõhusalt.
  3. Juurte eemaldamine: Mõnel juhul võib olla vajalik ka juurte eemaldamine, eriti kui soovitakse ala täielikult puhastada ja ette valmistada edaspidiseks kasutamiseks.
  4. Raiejäätmete käitlemine: Pärast puhastamist võib tekkida suur hulk raiejäätmeid. Olenevalt kogusest utiliseerime või teeme hakkepuitu.

Raieloa taotlus täida siin

NB! Sõltuvalt kogusest ja kliendi soovist ostame võimalusel langetud ning koondatud võsa ja ümarmaterjali.

Meilt hinnapakkumise saamiseks küsi pakkumust!